Валентинки, що можуть врятувати життя. Патрульні поліцейські з Маріуполя запустили челендж до Дня закоханих. Закликають власноруч виготовляти подаруночки, завдяки яким люди будуть помітні в темряві.
Анастасія Крумплевська, інспектор зі зв'язків з громадськістю УПП в Донецькій області: "У шкільні роки в нас була пошта Валентина. І кожен охочий, котрий соромився підійти та самостійно подарувати валентинку міг скористатися цією скринькою. Відкрию вам маленьку таємницю : усі ці валентинки я зберігаю, і коли в мене є час, я поринаю у ці спогади і з приємністю згадую всі ці моменти"
Євгенія Іванченко, інспектор зі зв'язків з громадськістю УПП в Донецькій області: "Його звали Денис. Ми ходили в один дитячий садочок, в одну групу. Так виходило, що батьки нас забирали останніми. І нам вмикали пластинки. І ми танцювали з ним. Так. Це мої теплі спогади про перше кохання. - Яка була пісня? - Не пам'ятаю. Але я пам'ятаю, що він як джентльмен, якщо нам не вмикали музику, підходив до наших нянечок, казав "ввімкніть, будь ласка". І це були реально ще грамплатівки такі".
Дитячі історії кохання дівчата з патрульної поліції пригадують із теплом. Та як у шкільні роки напередодні Дня закоханих вирізають валентинки. Але тепер - не звичайні, а такі, що дарують безпеку.
Анастасія Крумплевська, інспектор зі зв'язків з громадськістю УПП в Донецькій області: "Суспільство треба якось сплотити. Та виникла ідея зробити челендж. Назвали ми його "Зберегти кохану людину". Даруємо такі світловідбивні з обох боків флікери. І даруємо коханій людині, або друзям чи родичам".
Челендж патрульні передали студентам та колегам з інших міст. Присвячений він до Дня святого Валентина. Але кажуть, що добра акція не має закінчуватися 14 лютого, а подарунки не слід обмежувати формою серця.
Анастасія Крумплевська, інспектор із зв'язків з громадськістю УПП в Донецькій області: "Долучаються і чоловіки. В нас двоє хлопців, які приєднались до нас. Та разом ми робили флікери. Бетмен - ідея нашого колеги. А оце інший наш колега зробив для своєї доньки".
Завдяки такому флікеру зі сітловідбивальними елементами людина буде помітна для водіїв у темряві. Собівартість подарунку, що може зберегти найцінніше - життя, дуже мала.
Євгенія Іванченко, інспектор зі зв'язків з громадськістю УПП в Донецькій області: "Це коштує десь 10 гривень. Стрічка трохи довша. Метр - 8 гривень. З одного такого фетру в нас вийшло десь приблизно 8 бетменів".
На виготовлення 1 флікеру патрульні витрачають до 5 хвилин. Навчали і нас.
Вікторія Гребенюк, кореспондентка: "Дівчата вже зробили мені заготовки, щоб я працювала швидше. Але я думаю, щоб це зробити - не так багато часу займе. Можна взагалі роздрукувати лекала та просто вирізати. Розподіляємо. На основі у нас світловідбиваюча стрічка. Та зверху ми ще одне сердечко. У дівчат багато сердечок не буває. - Не дуже закриваємо світловідбивний елемент".
Приклеюємо на сердечко ще сонечко та шпильку. Брошка готова. Даруйте безпеку своїм близьким.
Цей сайт використовує cookies, як власні, так і від третіх осіб. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на використання cookies
Я згоден (на)