Микола, представник видавництва "Ранок": "Хочу почати з такого китайського прислів'я "Якщо бог хоче покарати людину, він робить її вчителем." Ось я хочу, що б у вас все було навпаки."
Доки діти знаходяться на канікулах педагогічний склад маріупольських шкіл навчається вчити по-новому. Методично - консалтинговий центр міської ради розробив цікаві новинки до "Нової української школи." Ірина Святченко, директор МКЦ міської ради: "Вчимося вчити по-новому. Це означає, що "Нова українська школа" має нові підходи. Вже всі знають про шкільну форму, про домашні завдання чи про їх відсутність. З 1 січня 2010 року виступає новий проект - "гроші ходять за педагогом." Це цікаво, інноваційно і надає широкі можливості для кожного педагога."
Сьогодні їх навчатимуть не тільки як надихати до нових досягнень учнів, а й педагогів. Як прилеглі слухачі вони вбирають в себе матеріал, щоб потім навчання дітей було ефективнішим та успішним. Минулий навчальний рік, вже дав непогані результати. Адже маріупольські школярі отримали 6-ть стипендій президента України, 28 стипендій міської ради та більше 60-ти відзнак на областному рівні. Спочатку педагоги сприйняли нову реформу освіти з побоюванням. Але за минулий навчальний рік зрозуміли, що нова реформа - це ще одна можливість ефективно та цікаво навчати дітей. І зупинятись на цьому не збираються. Олена Андрєєва, заступник директора з НВР СШ № 5: "В нашій школі ми вважаємо цей рік був успішним. Дуже нам сподобалось. І що ми будемо впроваджувати в другий рік НУШ - це формувальне оцінювання. Це зовсім нове оцінювання, коли ми не порівнюємо одну дитину з іншою, не порівнюємо впоралася вона чи не впоралася з таким завданням. Ми порівнюємо зріст дитини."
Освітня реформа змінила підходи навчання не тільки державних установ а й приватних. Наприклад, одна з міських приватних шкіл залишила домашнє завдання для своїх підопічних, лише трохи змінивши його формат. Наталя Бондаренко, директор приватної школи: "В нас повністю домашнє завдання в дітей, тільки онлайн. Це штучний інтелект, який завдає завдання і діти його виконують вдома 10-15 хвилин. Тобто повна діджиталізація домашки. "Стоп домашка" не пройшла в нас єдине шо дитина за планшетом або за телефоном сидить не в розважальних якихось каналах, а працює, навантажує і тренує мозок."
До того ж, кожна школа міста може прийняти участь у новому проекті "UP shift" і виграти 60 тисяч гривень на реалізацію своїх ідей.
Цей сайт використовує cookies, як власні, так і від третіх осіб. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на використання cookies
Я згоден (на)