Переселенці, які не мали можливості припинити трудовий договір у звʼязку з неможливістю продовжувати роботу за попереднім місцем проживання, мають право припинити такий договір в односторонньому порядку.
Про це повідомляє Омбудсмен з прав людини Дмитро Лубінець.
Для розірвання договору необхідно подати до центру зайнятості за місцем проживання/перебування заяву на ім’я роботодавця.
Датою припинення трудового договору є наступний день після подання такої заяви.
Центр зайнятості за місцем проживання ВПО у день припинення трудового договору повідомляє про це:
У разі, якщо у таких осіб не розірвані трудові договори з роботодавцем, який перебуває на непідконтрольній території або щодо якого відсутня інформація про місце перебування, заява зберігається у територіальному органі центрального органу виконавчої влади на підконтрольній території до моменту деокупації. Після чого протягом 7 календарних днів даний орган повідомляє роботодавця;
Взятий на облік переселенець, який не має документів, необхідних для надання статусу безробітного, отримує статус безробітного без додаткових вимог.
До отримання документів та відомостей про періоди трудової діяльності, заробітну плату (дохід), страховий стаж, допомога по безробіттю призначається у мінімальному розмірі, встановленому законодавством на випадок безробіття.
Цей сайт використовує cookies, як власні, так і від третіх осіб. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на використання cookies
Я згоден (на)