Україна - Маріуполь

info@tv7.ua
+38 [068] 062-90-77
 1. Новини
 2. Маріуполь
 3. Як відзначатимуть день міста?
11вер'19
 1. Мариуполь
 2. Яркие события
 3. Маріуполь
 4. Яскраві події

Як відзначатимуть день міста?

"З 12 години до 23.00 у нас буде святкування. Ми почнемо з забігу, традиційно це буде маріупольська 10ка, у нас буде 3 дистанції це 1.5 км, 5 і 10 км. Так само у нас буде чимало активностей, буде чемпіонат з кіберспорту, тесла шоу, це коли, в приміщенні можна створити блискавку і можна спробувати потримати цей вогненна куля в своїх руках
зона сігвеях і гіроскутеров "- Організатори відійшли від традиційного святкування Дня міста. Марія Сльота, директорка ККП "m.EHUB", каже девіз Дня народження Маріуполя - місто майбутнього. Більше діджиталу та інновацій.

Різноманітні місцеві колективи будуть розважати гостей свята цілий день. А кульмінацією стануть відомий електро-фолк гурт та незвичний оркестр: "Закінчення вечора у нас буде лазерне шоу і виступ незвичайних, теж футуристичних груп, як Онука, спільно з оркестром Наона, це незвично, це дуже видовищно"

На відзначання Дня міста виділили більше 5 млн. грн. А маріупольці розповіли як би вони організували свято за ці кошти: "Я б витратила б, напевно для шоу для народу щось. Якісь феєрверки діти дуже люблять, ну і звичайно розваги.
Може якусь безкоштовну їжу. Покличте Машу Єфросиніну провідною, мені вона подобається. До речі, я почитала програму, дуже навіть пристойна, і може бути більше, я б зробила б аніматорів для дітей, а так відмінна програма. Прикро, що не параду, ось, як завжди. Це була наша візитна картка як би. Змагання з кінного спорту, але в це ніхто не хоче вкладатися. Віднесла б в дитячий будинок, дітям, на харчування, на іграшки і на хороше проживання в дитячих будинках. Чесно, я б витратив би гроші на що то корисне. Там, В інфраструктуру, наприклад, в екологію ".

Залишити коментар
відіслати
коментарі
  Категорії новин Последние новости
  Created on the TRONE Engine by LeoCRAFT Digital