Ярослав Бурлаченко, скористувався електронною чергою "Bloqly": "Чув про цю програму, прийшов в садок сказали зараз ось, реєструйте дали посилання, підказали. Сама ідея хороша, то що відкрито прозоро все, але як вона буде працювати, це хотілося б дізнатися".
Ярослав записав свого півторарічного сина у садочок через новий онлайн-сервіс "Bloqly". Чоловік не знав, що послугою можна користуватися не виходячи з дому, але зазначає, якщо програма буде коректно працювати, то це дійсно зручніше. Поки для маріупольців програма доступна у тестовому режимі. З початку роботи сервісу вже зареєстровано понад півтори тисячі заявок у садочках та більше ніж 700 у школах. Сьогодні відбулася її завершальна презентація для батьків та керівників навчальних закладів.
Олександр Кочурін, заступник міського голови: "Система блокчейн і система електронного запису до дитячих садків і школи, вона в першу чергу зроблена для зручності батьків і дітей, що б вони могли дистанційно, не ходячи індивідуально домовляючись з керівником установи, дізнаючись є місця чи ні. Що б можна було віддалено, навіть подивитися вдома, перебуваючи у себе за комп'ютером або з телефону наявність вільних місць в тому чи іншому саду-школі, подати заявку, після цього заявка буде розглянута і буде дана відповідь ".
Як розповідає керівниця з розвитку системи "Bloqly", весь процес прозорий, а блокчейн виключає підміну або знищення даних.
Наталя Снежкова, керівниця з розвитку системи "Bloqly: "Технологія блокчейн не дозволяє підробити цю черговість. Раніше батьки автономно приходили в чергу, адміністратори закладу могли одноосібно прийняти рішення, чи підходить батько, чи буде якась благодійна можливо допомога, як він одягнений тощо".
Але поки не всі маріупольські батьки знають про цей сервіс та як їм користуватися, тому деякі приходять, як раніше до самого закладу.
Світлана Сальникова, завідувачка дитячого садка № 130: "Проблем з електронною чергою не було, батьки як самі можуть зареєструватися так і наш адміністратор закладу за зверненням батьків може зарахувати їх до нашого дитячого закладу".
Як обіцяють чиновники незабаром сервіс дороблять та скорегують сам процес, щоб батьки отримували консультацію не від адміністраторів навчальних закладів, а у ЦНАПі. Це стосується і тих батьків, які не мають доступу до електронних гаджетів. Але все це буде тільки після того, як систему впровадять на постійній основі.
Олександр Кочурін, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів: "Офіційний її старт і її використання буде після прийняття рішення на сесії міськради. Що ця система, буде взята за основу для роботи в місті Маріуполь. Вся жива черга не втрачає своєї актуальності, що б батьки не переживали, можуть їй користуватися, вона вся перенесена вже в цифровий вигляд ".
Цей сайт використовує cookies, як власні, так і від третіх осіб. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на використання cookies
Я згоден (на)