Подробиці загибелі 16-річного юнака у воді. Яка небезпека чекає на маріупольців в недозволених місцях для купання та що могло призвести до трагедії.
Як з'ясувалось 16-річний юнак пірнув з пірса в невідведеному місці для купання. Його тіло з дна водойми згодом витягли рятувальники. За попередньою версією хлопець застряг в мулі на дні річки.Олександр Татай, начальник рятувальної аварійно-водолазної служби: "Людина розбігається, стрибає, а потім у воді він занурюється, выдчуває дно і думає, що відштовхнеться і спливе, а там півтора метра намулу. Він відштовхується і йде вниз. Далі продовжує йти. А це шок для людини. Ти знаєш, що у тебе під ногами дно. Ти його навіть відчув п'ятою, збираєшся відштовхнутися, а воно не відштовхується і ти йдеш в мул. Ти йдеш ще півтора метра вниз".Поодинокі відпочиваючі у річки про трагедію знають. Тож після того як загинув їх одноліток купатися не наважуються.
Артур, рибалка: "Не рискнув би. Тут мул та водорослі, заплутатись можна. Я 4-того на п'ятого працюю, вийшов посмикав и все. Душею відпочив".На водоймах радять відпочивати душею й рятувальники. А купатись та пірнати потрібно лише у спеціально призначених місцях.
Олександр Татай, начальник рятувальної аварійно-водолазної служби: "За технічним нормам ці місця не відповідають швидкості течії. Нахилу одного грунту, ухилу самої берегової смуги, технічним і санітарним показниками води. Ну і звичайно, дно не обстежене рятувальниками або водолазами".Вода ховає в собі скриту небезпеку. І в деяких випадках, як зазначають рятувальники, скоріше позбавляє людину життя ніж суша.
Олександр Татай, начальник рятувальної аварійно-водолазної служби: "Це зліг народний потопельник. Насправді, в 75-ти п'яти випадках це немокра асфіксія верхніх дихальних шляхів. Це може бути асфіксія, це може бути вбивство. Це можуть бути нанесення тяжких тілесних пошкоджень, людини без свідомості скинули в воду, інсульт, інфаркт, це може бути і епілепсія. тобто як ми говоримо "потопельник" це дуже рідко".Всього з початку року по всій країні вода вже забрала понад 800 життів. 10% з них діти. І лише третину відпочиваючих вдалось врятувати. Тож, рятувальники вкотре нагадають про дотримання правил безпеки на воді та закликають купатись лише у спеціально відведених місцях.
Цей сайт використовує cookies, як власні, так і від третіх осіб. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на використання cookies
Я згоден (на)