Олександр, підприємець: "Як людям, які тут працюють та не мають іншої статті доходу, як вони тепер будуть годувати дітей? Я зачинився тут. У мене є магазин, і я теж працював. (І що ви тепер будете робити?) Я роблю власні сири та ковбаси. Оскільки магазин знаходиться на території ринку, його прийшлося закрити".А ось Тетяна продає молочні продукти. Сьогодні прийшла на ринок, щоб забрати нерозпроданий товар.
Тетяна, підприємниця: "У нас стільки ринків по місту... залишити всіх без заробітку. А товар, який залишився? Це просто мені треба викинути, я просто втрачаю свої гроші. У нас закрите приміщення, ми продаємо молочні продукти, через віконце. Вибачте, але це свіже повітря. Рукавички, маски, все у нас є. Все можна обробити".Щодо продажу товару через інтернет підприємці не впевнені.
Олександр, підприємець: "Намагаюсь через інтернет продавати, зараз всі намагаються продавати через інтернет, але це не те пальто. Щось будемо робити, постійним покупцям будемо додому привозити".
Тетяна, підприємниця: "Нашу продукцію через інтернет? Це ж молочні продукти. Через інтернет у нас ніяк не вийде".
Водночас стихійних торговців, хоча і поменшало, але де-інде на вулиці їх можна знайти. Кажуть, штрафів не бояться, адже треба заробляти на хліб".
Валентина Марківна, пенсіонерка: "Пенсіонерку нехай штрафують. Нічого не боюся. Я живу одна. Ось, що я їм. Я нічого не боюся. Нехай бачать, що я їм".Як варіант, для безпеки можна ввести на ринках деякі обмеження, як це зробили у супермаркетах, вважають продавці.
Світлана, підприємниця: "В магазинах написано "не більше двох людей". Повз нас звісно проходять люди, але щоб біля однієї точки було багато людей, такого ніколи не було".Місцева влада розуміє, що повне закриття ринків на такий тривалий час, серйозно вдарить по гаманцю підприємців. Обіцяють розробити механізм за яким можна буде безпечно працювати.
Аркадій Мєшков, заступник міського голови: "Один з важливих пунктів - це робота ринків. І ми починаємо активну роботу за тими ініціативами, в якому вигляді та за якими правилами вони надалі зможуть поновити свою діяльність".А поки тих, хто не виконує постанову, чекають серйозні штрафи. Поліція разом із представниками від місцевої влади проводить рейди та перевіряють, чи всі торгові об'єкти виконують карантин.
Ігор Головков, дільничний офіцер Центрального відділу поліції: "Зараз проходить рейд сумісно з департаментом економіки Маріуполя, ми закриваємо ринки. Ринок повинен бути зачинений. І усі суб'єкти, які розташовані на ринку, повинні бути зачинені".Наразі у Донецькій області склали понад 170 протоколів щодо порушення карантину. Це й ринки, й магазини, й інші заклади, які повинні бути зачинені. Порушників чекають штрафи від 17 тисяч гривень.
Цей сайт використовує cookies, як власні, так і від третіх осіб. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на використання cookies
Я згоден (на)