Про це передає ВООЗ.
Найбільша кількість онкологічних захворювань (близько 81%) може статися у країнах із низьким та середнім рівнем доходів.
Як передає ВООЗ, ці країни направляють ресурси на боротьбу з інфекційними хворобами та посилення заходів охорони матерів і дітей, водночас медзаклади не мають обладнання для профілактики, діагностики та лікування раку.
Згідно з даними організації, у 2019 році послуги з комплексного лікування онкологічних захворювань надавали у 90% країн з високим рівнем доходу та у 15% країн з низьким рівнем доходу.
У ВООЗ також оприлюднили перелік заходів для запобігання новим випадкам раку, зокрема контроль за вживанням тютюну, вакцинація проти гепатиту B, боротьба з раком шийки матки шляхом вакцинації проти вірусу папіломи тощо.
Гендиректор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреєсус вважає, що за наступні 10 років можна врятувати 7 мільйонів людей від раку, якщо направити ресурси на боротьбу з хворобою.
Цей сайт використовує cookies, як власні, так і від третіх осіб. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на використання cookies
Я згоден (на)