Біля обласної лікарні інтенсивного лікування відсутня парковка. Водії перешкоджають рух каретам швидкої медичної допомоги. Через це лікарі вимушені доставляти хворих у тимчасову приймальню.
Через ремонт незручності терплять як лікарі так і хворі. Часто доводиться транспортувати пацієнтів через коридор, в якому ще проходять ремонтні роботи: а це шум перфоратора, запах фарби і пил. 2 грудня почався збір підписів під петицією "Парковка біля міськлікарні №2 " Мешканці міста просять обладнати парковку біля обласної лікарні, що знаходиться на 17 мікрорайоні.
Віталій Перлікас завідувач господарської частини обласної лікарні інтенсивного лікування: "Наразі йде ремонт приймального відділення. Тимчасово закритий під'їзд швидкої, зробили інший. Наплив транспорту бо приймаємо з усієї області".
У лікарні кажуть, на 2019- 2020 рік передбачен благоустрій території. Обіцяють створити 4 парковки, місця повинно вистачити всім. Співробітники лікарні роблять зауваження водіям.
Віталій Перлікас завідувач господарської частини обласної лікарні інтенсивного лікування: "Робиш зауваження водіям, хтось реагує, а хтось і уваги не звертає.
Штраф за паркування у недозволеному місці складає 255 грн.Нещодавно лікарям швидкої довелось визивати поліцейськких. Коли швидка везе важкого хворого, лікарям доводиться особисто виходити і просити водіїв прибрати свою машину.
Ольга Артюхова речниця патрульної поліції у Донецькій області: "Там зараз йде ремонт, тому у них тимчасові такі незручності."
Ольга Голубченко директорка обласної лікарні інтенсивного лікування: "У нас поліція весь час приїжджає, вона практично чергує у нас. Лікарня обгороджена, йдуть великі ремонтні роботи, а люди приїжджають і ставлять машини як їм зручно".
Паркування у забороненій зоні - проблема для міста. У Маріуполі активісти кріплять спеціальні наліпки на машини недобросовісних водіїв. У коментарях до публікації містяни просять приїхати і до обласної лікарні, що на 17 мкр.
"Приїжджайте в обласну лікарню на 17 МКР. Там клеїти НЕ переклеїти, стільки мудаків. Ставлять машини і на тротуарах, і на газонах і навіть там, де швидкі повинні під'їжджати до дверей, а під'їхати не можуть. Викликають патрульну поліцію, щоб навела порядок. Марно! Кажуть: знака немає-покарати не можемо! А знак поставити-ні?!"