Україна - Маріуполь

info@tv7.ua
+38 [068] 062-90-77
ruuk
 1. Новини
 2. Маріуполь
 3. Затримання кібер злочинців у Маріуполі
12сер'19
 1. Мариуполь
 2. Происшествия
 3. Маріуполь
 4. Події
 5. Україна

Затримання кібер злочинців у Маріуполі

Кіберполіція викрила шахраїв, які крали гроші з банківських карт. Вони використовували спеціальний пристрій для так званого скімінга, щоб робити дублікати карток. Обладнання було встановлено у магазині, в якому працював один з зловмисників. Отримані дані копіювали на білий пластик, а потім знімали гроші у банкоматах.

Місце, де був встановлений апарат для скімінга, вирахували у службі безпеки банку.

Вікторія Ярмак, співробітник служби безпеки банку: "Аналізуємо нетипові операції за рахунками та картками наших клієнтів, і якщо у нас є підозра на скімінг, ми вираховуємо точку комприментації. Тобто ми вираховуємо те місце, де могло бути встановлено скімінгове обладнання. І потім ми вже передаємо інформацію, якщо скімінг підтвердився, до Національної поліції".

У банку застерігають бути уважними та постійно тримати в полі зору свою банківську картку. Також, треба бути пильними при користуванні терміналом або банкоматом. Там не повинно бути ніяких нетипових пристроїв. В разі, якщо вони там є, необхідно сповістити про це банк. У разі, якщо ви побували за кордоном та користувались там карткою, після повернення рекомендують змінити пін-код.

За фактом скімінгу у Маріуполі відкрито кримінальне провадження, зловмисникам загрожує від трьох до шести років позбавлення волі.

Павло Ціон, заступник начальника Донецького управління кіберполіції: "Було проведено ряд негласних слідчих дій і розшукових, в ході яких ми задокументували злочинную діяльність фігурантів".

Залишити коментар
відіслати
коментарі
  Категорії новин Последние новости
  Created on the TRONE Engine by LeoCRAFT Digital