Україна - Маріуполь

info@tv7.ua
+38 [068] 062-90-77
ruuk
 1. Новини
 2. Україна
 3. Зеленський спростив росіянам отримання громадянства
13сер'19
 1. Украина
 2. Україна
 3. Россия
 4. РФ

Зеленський спростив росіянам отримання громадянства

Президент Володимир Зеленський спростив надання громадянства України громадянам Росії. Про це йдеться в указі президента, підписаному у вівторок, 13 серпня.

Ідеться про спрощення отримання українського громадянства "іноземцями та особами без громадянства, які брали (беруть) участь у здійсненні заходів щодо забезпечення національної безпеки і оборони України, та громадянами Російської Федерації, які зазнали переслідувань через політичні переконання".

Зокрема, в указі перераховуються необхідні документи для отримання росіянами громадянства за спрощеною системою. Серед них - декларація про відмову від громадянства РФ і документ від МЗС України, що підтверджує переслідування за політичні переконання.

Крім того, в указі йдеться, що Кабінету міністрів України тепер необхідно розробити і внести на розгляд Ради проект закону України щодо спрощення порядку набуття українського громадянства росіянами, які зазнали політичних переслідувань, і іноземцями та особами без громадянства, які проходили (проходять) військову службу за контрактом в Збройних силах України та брали безпосередню участь в антитерористичній операції.

Залишити коментар
відіслати
коментарі
  Категорії новин Последние новости
  Created on the TRONE Engine by LeoCRAFT Digital