23 лютого 2022 року парамедикиня Тетяна Васильченко повернулася в Маріуполь з відпустки – на місяць раніше, ніж мала.
На старенькій машині евакуював мирних з Харкова та Маріуполя. А потім 25-річного Ігоря Талалая затримали на одному з блокпостів. Увагу росіян привернуло взуття хлопця.
Герої повертаються! Він вижив під час бомбардування «Азовсталі», витримав 9 місяців полону: спочатку в Оленівці, потім – в російській колонії.
Після 8 місяців полону чоловік важив 42 кг. Їжа як дають свиням. Щоб її з’їсти, дають лише хвилину.
У січні цього року добровольця визволили з полону. Про героїзм захисників міста Марії і російський полон, дивіться далі.
Сергій Совінський у 2014 - командир військової частини 3057. Вона увійшла в історію, як перший підрозділ Національної гвардії, що дав рішучу збройну відсіч терористам, які намагалися захопити склади з озброєнням.
Годували опаришами, катували, не виводили на свіже повітря. Змушували співати російські пропагандистські пісні, а хто відмовлявся — жорстоко били.
Еліна Мединіна провела за ґратами в РФ 5 місяців. Мріяла про зустріч з мамою і до останнього не вірила окупантам, що Україна її зрадила.
Не попередила, що боронить Маріуполь і приховувала, що потрапила в полон.
«У полон здаватись не збиралася, йшла на прорив. Спроба виявилася невдалою»
В полоні було важче ніж на Азовсталі. Там психологиня за фахом, Анастасія Тєрєшина, допомогала лікарям рятувати поранених.
Підпишіться на наші новини, щоб дізнаватися про все першим. Через електронну пошту або в соціальних мережах
Цей сайт використовує cookies, як власні, так і від третіх осіб. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на використання cookies
Я згоден